معرفی شرکت نوبر ماکارون شبستر ( برند ابتکار)

شرکت نوبر ماکارون شبستر در سال ۱۳۷۷ توسط ابراهیم اکبری تاسیس گردید که تولید کننده انواع ماکارونی فرمی، اسپاگتی، و ورمیشل با برندهای ابتکار و شیلا می باشد و در سال ۱۳۸۵ واحد تولیدی جدید خود را افتتاح نمود. این شرکت با بیش از ۲ دهه سابقه و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فن آوری روز با هدف کسب رضایت مشتری و رسیدن به  کیفیت مطلوب پا به عرصه  تولید گذاشته است و در این زمینه موفق به کسب علامت استاندارد ملی و ایزو ۱۰۰۰۴، HACCP، ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۲۲۰۰۰، آرم حلال برای محصولات خود شده است.

با توفیقات روز افزون این شرکت موفق به راه اندازی واحد شماره ۲ خود در سال ۱۳۹۵ که به صورت کاملا اتوماتیک و کانتی نیوس می باشد که بی نیاز از عملیات دستی که امکان آلودگی را به صفر می رساند ضمن ارتقای کیفی محصول باعث یکنواختی و یکدست تولید شدن محصول می گردد.

آزمایشگاه های مجهز این واحد با انجام آزمایشگاه های گوناگون، و روزانه عهده دار تامین در کیفیت محصولات در این پروسه تولید ماکارون می باشند. این واحد ها همکاری گسترده با اداره جات استاندارد و معاونت بهداشتی علوم پزشکی را دارند که این امر بر عرضه محصولاتی ممتاز و عالی و خوش طعم را بر سر سفره های هموطنان عزیز به ارمغان برسانیم.

همچنین در خط ۲ کارخانه محصولات: کانفت، اسمارتیز، دراژه،باسلوق در دست تولید می باشد.

کیفیت عالی محصولات با ارزش تغذیه ای بالا و بسته بندی زیبا و تنوع محصولات این شرکت باعث شده این محصولات مورد پسند و ذایقه اکثر سلیقه ها قرار گیرد که این امر علاوه بر رقابت با رقبای داخلی محصولات تولیدی خود را به کشورهای خاورمیانه صادر نماید و افتخار ما ارتفاع کیفیت محصولات و توسعه و گسترش خطوط تولید و محصولات متنوع و انبوه با ارزش تغذیه ای بالا می باشد که بدین وسیله گامی در جهت رضایت مشتریان عزیز برداریم.

جهت ارتباط با ما به اینجا مراجعه فرمایید.